آنلاین سازی و اطلاع رسانی همزمان سامانه گمانیک

سامانه کشف تقلب و تشخیص ناهنجاری گمانیک با تجربه پردازی داده های بانکی و بیمه‌ای، در تازه‌ترین به‌روزرسانی خود امکان پردازش دیتاها به صورت آنلاین را به قابلیت‌های سامانه افزوده است. با استفاده از این قابلیت قواعد و ریسک موجودیت‌ها در چند دقیقه پردازش شده و گزارش های و نتایج با سرعت بالا در دسترس کاربران قرار می‌گیرد. علاوه بر این با اتمام پردازش‌ها، موارد پرریسک به آدرس پست الکترونیک کاربران ارسال می‌شود. این قابلیت گامی بلند و پیشرو در مدیریت ریسک در نظام بانکداری محسوب می‌شود و ارزش افزوده  بالایی برای نظام مالی ایجاد می‌کند. استفاده از قابلیت پردازش آنلاین زمینه را برای توسعه API های بازدارنده به صورت همزمان و آنلاین فراهم کرده و با جلوگیری از انجام تراکنش‌های ناهنجار و مشکوک ریسک و زیان سازمان‌های مالی را کاهش می‌دهد.

سامانه کشف تقلب

سامانه کشف تقلب گمانیک با بهره‌مندی از روش‌های یادگیری ماشینی در تشخیص ناهنجاری،  رفتار نرمال را از طریق شناسایی و تحلیل رفتار گذشته مشتری شناسایی می‌کند، جامعه‌ی وسیعی از داده‌ها را تعریف می‌کند، مشتریانی که رفتار مشابهی دارند را شناسایی و  رفتار نرمال را بر اساس جامعه آماری آنها تعریف می‌کند و در نهایت با همین روش رفتار غیرعادی را بر اساس بررسی الگوی رفتارهای عادی مشتریان کشف می‌کند. سامانه هوشمند گمانیک با اینگونه تحلیل رفتار، ناهنجاری‌های مالی را کشف و گزارش می‌کند.

در نسخه‌ی جدید سامانه گمانیک، اتمام پردازش داده‌ها از طریق ایمیل به کاربران اطلاع داده می‌شود. پردازش آنلاین و ارسال نوتیفیکیشن از تاریخ ۱۰ بهمن ۱۴۰۲ در بانک آینده عملیاتی می‌شود.

سامانه کشف تقلب گمانیک و تیم متخصص و مجرب آن، همچون همیشه می‌کوشند با ارائه راهکارهای بهینه و تحلیل‌های دقیق و تعمل سازنده با دیگر دست‌اندرکاران این حوزه، در جهت ایجاد ارزش برای سازمان‌ها و جامعه، گام بردارند.

 


  متن: ارژنگ طالبی‌نژاد

میانگین آرا: 0 / 5. شمارش رای‌ها: 0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *