سال 1400

آدانیک در سال ۱۴۰۰؛ چالش‌ها و موفقیت‌ها

سال ۱۴۰۰ همراه با آدانیک

آدانیک با یاری و همراهی همکاران خود، موفق شد تا در سال ۱۴۰۰ با وجود چالش­‌ها و دشواری‌­های مربوط به مسئله مهاجرت و همه­‌گیری ویروس کرونا چشم انداز خود را گسترش داده و به تماشای ثمره­‌ی اهداف و طرح­‌های خود بنشیند.

آدانیک در سال ۱۴۰۰ با توسعه­‌ی محصولات خود و اعلام استقلال تیم شاکیلید به عنوان یک شرکت مستقل، موفق شد تا گام تازه‌­ای در مناسبات تحول دیجیتال بردارد.

سال 1400

 

دستاورد تیم‌های آدانیک در سال ۱۴۰۰

تیم کیلید آدانیک با وجود چالش­ مهاجرت استعدادها و انتقال تجربه به نیروهای تازه ­وارد با توجه به شرایط دورکاری، موفق شد تا با افزایش اعضای تیم و همکاری با بانک‌­های جدید از جمله فعال شدن در بانک کشاورزی، کاربران بیشتری را جذب کند و به رکورد ۳ میلیون کاربر نزدیک شود.

کاریز با رسیدن به مرز ۶۰۰ سرویس در سازمان­‌های مختلف، همکاری با بیمه‌ی سامان و راه اندازی سامانه فروش برای ۴ بیمه‌نامه را نیز به کارنامه خود افزود.

پیاده‌سازی و عملیاتی شدن تشخیص ناهنجاری هوشمند از جمله اهداف سال گذشته­‌ی تیم گمانیک بود که با وجود مشکلات شبکه‌ای زیرساختی، با همکاری اعضای تیم موفق محقق گشت.

سال 1400

تیم فنی شاکیلید نیز موفق شد تا با راه اندازی سامانه احراز هویت ثنا در قوه قضاییه و همچنین اولین قرارداد رسمی احراز هویت عمومی و تشکیل تیم مستقل امضای ابری، چالش‌های تشکیل تیم فنی جدید و شرایط غیرقابل پیش بینی از قبیل ناپایداری‌ سرویس‌های حاکمیتی را پشت سر بگذارد.

سال 1400

همکاری با دانشگاه امیرکبیر و جذب نیروهای کارآموز، تدارک برنامه‌­های آموزشی تخصصی داخلی مثل رویداد فنی تاکنیک و برگزاری برنامه‌­های فرهنگی ورزشی مثل تشکیل گروه کتابخوانی آدانیک و کوهنوردی که با برنامه­‌ریزی­‌های دقیق و تمرینات اصولی به صعود به قله دماوند انجامید، بخشی از تجربیات و برنامه‌­های تیم منابع انسانی آدانیک در سال ۱۴۰۰ بودند.

سال 1400

توسعه برند آدانیک، هویت بخشی به شرکت تازه تأسیس شاکیلید با ارائه وب سایت‌های مجزا برای هر دو شرکت و نیز محصول امضامی همراه با انتشار ویدئوها و مطالب آموزشی متنوع در آنها از دستاوردهای تیم برندینگ آدانیک در سال ۱۴۰۰ بودند.

در حوزه احراز هویت غیرحضوری سجام نیز شاکیلید به تقریباً نیمی از کارگزاری‌ها سرویس ارائه داده است و اکنون در آستانه ورود به حوزه های دیگر برای ارائه این سرویس از جمله کسب‌و‌کارهای خصوصی و صرافی‌هاست. مدل تجاری مطلوب آدانیک این است که به سمت ارائه یک سرویس مشارکتی در حوزه فین تک حرکت کند. به این شکل که ابزارها و همکاری های تجاری و برند و تیم و یوزبیس‌ها را در قالب موجودیتی مانند نئوبانک و با سرویس‌های متمایز ارائه دهد. آدانیک تا این لحظه ابزارساز بوده‌ است و اکنون بیشتر تمایل به سرویس‌ساز بودن دارد و به همین دلیل به دنبال پذیرندگان آغازین و شرکای تجاری متناسب با این مدل تجاری است.

سال 1400

 

چشم‌انداز آدانیک

آدانیک در فصل‌های بعدی داستان خود، چشم انداز وسیع تری را دنبال می‌کند. این شرکت پیش‌تر برای حوزه بانکی هدف‌گذاری کرده بود که اکنون به آن دست یافته است و در حال حاضر به هشت بانک سرویس ارائه می‌دهد. از نظر تعداد بانک‌ها هم هدف‌ آدانیک بیش از این تعداد نبوده است، زیرا ایجاد مزیت از اهداف اصلی آدانیک است و اگر یک سرویس همه‌جا شبیه به هم باشد، دیگر برای فرد و سازمانی مزیت به حساب نمی‌آید.

سال 1400

همچنین با افزایش تعداد مشتری‌ها در این بخش، شرکت ‌ناچار به بزرگ‌تر شدن است و این موضوع از چابکی و خلاقیت می‌کاهد. اما افزایش تعداد کاربران محصول از اهداف آدانیک است و در حال حاضر ۱.۵ میلیون نفر از طریق بانک‌های مختلف از سرویس‌های آدانیک استفاده می‌کنند و برنامه آدانیک افزایش این تعداد تا پنج یا شش میلیون نفر طی یکی دو سال آینده است.

 


 

تهیه و تنظیم: ارژنگ طالبی‌نژاد

منبع: عصر بانک

 

میانگین آرا: 5 / 5. شمارش رای‌ها: 1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *