داستان آدانیک

آدانیک، چابکی، کیفیت فنی و نوآوری را به مشتریان خود پیشنهاد میدهد و هدفش ایجاد ارزش افزوده از نوآوری و همراهی با بانک ها و موسسات پیشرو است.

شرکت مهندسی آدان نیک افزار (آدانیک) شرکتی دانش‌بنیان است که در سال ۱۳۹۳ تاسیس شده است. این شرکت با بهره گیری از جمعی از بهترین متخصصان فنی که سابقه فعالیت در صنعت بانکی را دارند و نیز با سبد متنوع محصولات بانکی خود توانسته اعتماد جمعی از بانک ها و موسسات مالی معتبر را به دست آورد. آدانیک فعالیت خود را در زمینه ساخت سامانه‌های نوین بانکداری و پرداخت و محصولاتش آغاز کرد که هم اکنون در بانکها و شرکت‌های متعددی مورد بهره برداری قرار دارند.

محصولات آدانیک در دو حوزه اصلی قرار می‌گیرند. محصولات زیرساختی (که به کاربران داخلی سازمانها خدمت می‌رسانند) و محصولات دارای واسط کاربر (که کاربران نهایی از طریق اینترنت یا موبایل آنها را به کار می‌گیرند). کاریز، کلون، بومرنگ و گمانیک محصولات زیرساختی اصلی آدانیک هستند. در دسته‌ی دوم، آدانیک دو محصول حساب کتاب و کیلید را عرضه کرده است. آدانیک تا کنون فرصت ارائه خدمات به بانک ها و موسسات مالی و اعتباری مختلف از جمله بانک آینده، بانک ملی، بانک پارسیان، بانک توسعه صادرات، بانک شهر، بانک کارآفرین، موسسه مالی اعتباری نور، بیمه رازی و بیمه سامان را داشته است.