حریم خصوصی

آدانیک با احترام به حریم شخصی کاربران، به منظور امکان صحیح پیگیری درخواست ها و رسیدگی به موارد ارجاعی از سوی کاربران، در صورت نیاز میتواند اطلاعاتی از قبیل آدرس، شماره تلفن و ایمیل که برای ارائه خدمات مطمئن و دقیق مورد نیاز است را درخواست کند تا بتواند امکان پیگیری درخواست های کاربران و اطمینان از خدمات دهی صحیح را داشته باشد. از این رو اطلاعاتی مانند نام، شماره تماس و ایمیل کاربران که در فرم های درخواست وارد نموده اند تنها برای رسیدگی به آن درخواست استفاده خواهد شد و از آنجا که کلیه فعالیت‌های شرکت آدان‌نیک‌افزار، قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد آدانیک هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.
 
 
آدانیک ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه سازی محتوای وب سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع رسانی رویدادها  و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای افراد علاقمند ایمیل یا پیامک ارسال نماید.
 
 
در صورت دریافت تماس هایی با مضامین مشکوک با سوء استفاده از نام آدانیک ، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به info@adanic.ir  اطلاع دهید.
 
 
آدانیک ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت  قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، آدانیک می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.
 
 
حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند.
 
 
آدانیک نیز همانند سایر وب سایت‌ها از جمع آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی  و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیر قانونی جلوگیری می‌کند.
 
 
آدانیک برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که کاربران تجربه امن و خوشایندی در استفاده از سرویس ها و محصولات آدانیک داشته باشند.